Dopravní informace – Kbelská, Průmyslová

Technická správa komunikací hl. m. Prahy bude během nadcházejících prodloužených víkendů opravovat křižovatku ulic Kbelská, Poděbradská a Průmyslová, tedy jednu z nejvytíženějších v metropoli. Páteřní objízdná trasa (na plánku růžová – primárně pro tranzitní dopravu) povede přes Jižní spojku, Štěrboholskou radiálu, Pražský okruh a ulice Novopacká a Kbelská kolem Letňan. Místním obyvatelům doporučujeme cestu buď ulicí Kolbenova při severní trase, nebo po Českobrodské a Broumarské při jižní trase (na plánku modrá).

Informace o termínech a podrobnosti k omezením:

  • V termínu od 26. 4. do 28. 4. 2023 bude zúžena ulice Poděbradská ve směru do centra jen na levý odbočovací pruh do Průmyslové ulice a pravý jízdní pruh, který povede do Kbelské, a zároveň Poděbradské ulice.
  • V termínu od 29. 4. do 1. 5. bude kompletně uzavřena severní část křižovatky Poděbradská x Kbelská, kdy bude zakázáno odbočit obousměrně do Kbelské ulice, Kbelská ulice bude obousměrně zcela uzavřena. Průjezd po Poděbradské ulici bude zachován v režimu 1+1 v obou směrech.
  • V termínu od 2. 5. do 5. 5. bude zcela uzavřen odbočovací pruh z Poděbradské ulice ve směru z centra na Průmyslovou ulici.
  • V termínu od 6. 5. od 8. 5. bude kompletně uzavřena jižní část křižovatky Poděbradská x Průmyslová, kdy bude zakázáno odbočit obousměrně do Průmyslové ulice, Průmyslová ulice bude obousměrně zcela uzavřena. Průjezd po Poděbradské ulici bude zachován v režimu 1+1 v obou směrech.

Vzhledem k vytíženosti rekonstruované křižovatky a souvisejících komunikací lze očekávat dopravní komplikace. Pokud je to možné, vyhněte se prosím v uvedených termínech dotčené oblasti. Děkujeme za pochopení nezbytných omezení.

Zdroj: Praha 14

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář