Info mail 03/2023

Vážení vlastní,
níže zasíláme několik důležitých informací a plánovaných akcí v nejbližší době.
Vyúčtování 2022:
Během následujících dní proběhne elektronické rozeslání vyhotovených vyúčtování. Případné dotazy zasílejte na paní Čablovou (cablova@austis.cz). Pro informaci uvádíme, že 81 bytů má nedoplatek v celkové výši cca 670tisíc korun. V roce 2021 to bylo 109 bytů a nedoplatek v celkové výši cca 826tisíc korun. Stále se jedná o stejné byty, které mají špatně nastavené individuální platby za vodu teplo. Celkem 21 bytů má nedoplatek v rozmezí 10 – 44tisíc.
Výměna mechanismu zámku dveří:
Na  vstupních dveří jsou již instalovány nové elektromechanické zámky. Při aktivaci zámku čipem je aktivován motor, který odstraní dveřní  západky. Následně budou probíhat dokončovací práce.
Dveře tedy není možné otevřít ihned, ale s velmi malým zpožděním (po doběhnutí motoru). Při odchodu z domu není již potřeba mačka kliku silou. Její chod je zkrácen cca na polovinu.
Upozorňujeme, že po příští budou dveře osazeny servisní zámkovou vložkou. Dveře tak půjdou odemknout pouze pomocí přístupového čipu.
Informaci sdělte i svým nájemníkům.   Stavební práce v garáži B:
Z důvodu plánovaných stavebních prací, žádáme o vyparkování vozidla z garážového stání PS 5. Děkujeme za pochopení.
Požární předpisy:
Důrazně žádáme o dodržování požárních předpisů. Ukládání předmětů v garážích a chráněných únikových cestách (chodby) je ZAKÁZÁNO.
Ukliďme Česko:
Pojďme společně uklidit naše okolí v neděli, 2. dubna 2023. Sraz ve 13 hodin před domem Kadečkové 774/12. Pytle a rukavice zajištěny. S sebou dobrou náladu. Pojďme společně vyčistit lokalitu Letňanské zahrady, U Lesoparku a cestu mezi Havraňákem a betonárkou. 2. 4. proběhne každoroční úklidová akce. Oficiální začátek akce ve 13h. V případě, že by někdo chtěl uklízet v jiný den, nechť kontaktuje organizátora. Mapka s vyznačenými úklidovými zónami bude k dispozici před akcí. Po akci bude opékání buřtů. Registrace nutná.
Kontaktní osoba: Jan Vavroušek, jvavrousek@svjkadeckove774.cz Ukliďme Česko, https://www.uklidmecesko.cz/event/36193
Výbor SVJ

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář