Přístupové čipy

Vážení majitelé,

po revizi přístupového systému došlo k deaktivace více než 150 přístupových čipů. V případě, že čip ztratíte, neprodleně jeho ztrátu nahlaste na e-mail výboru svjkadeckove774@gmail.com. Přístupový čip bude deaktivován aby nedošlo k jeho zneužití.

Děkujeme za pochopení
Výbor SVJ Kadečkové


Vážení majitelé,

z důvodu revize přístupového systému a vydaných přístupových čipů Vás žádáme o zaslání čísel (číslo naleznete na zadní straně čipu) aktivních čipů, které aktuálně používáte. Čipy, které nebudeme mít nahlášené, budeme považovat za ztracené a budou z bezpečnostních důvodů deaktivovány.

Z důvodu bezpečnosti budou k 31. 7. 2019 zablokovány všechny nenahlášené čipy (čipy, které lze považovat za ztracené či odcizené). Pokud jste čipy ještě nenahlásili, učiňte tak co nejdříve (k zaslání můžete využít google formulář nebo e-mail výboru svjkadeckove774@gmail.com). Upozorňujeme na povinnost hlásit ztrátu či odcizení přístupových čipů!

Čísla čipů oddělte čárkou.

Dále prosíme i o uvedení čísla sklepa a parkovacího stání (PS, UPS).

 

 

Děkujeme za pochopení
Výbor SVJ Kadečkové

 

Mohlo by se vám líbit...

Počet komentářů: 4

 1. Rene napsal:

  Dobrý den,
  Jen chci dodat ze se konala vymena zamku u sklepu a garaži, tet revize čipu , jinak bude cip zablokovan a podobne. už mne to začina obťežovat.

  • Jan Vavroušek napsal:

   Dobrý den,
   u čipů se jedná o opatřením, kterým chceme vyloučit ztracené nebo odcizené čipy. Majitelé mají povinnost nahlásit tyto správci nebo výbor, což se v některých případech neděje. Dále jsme z databáze čipů zjistili, že bylo cca 100 kusů vydáno na stavbu nebo jsou bez uvedení vlastníka. Databázi u přístupového systému chceme od těchto čipů vyčistit a ponechat ty, u kterých víme majitele. Jistě také nechcete, aby přístupový čip do našich domů, měl i někdo, kdo zde nebydlí či nevlastní bytovou jednotku.

   Prosím specifikujte, co Vás obtěžuje. Děkuji
   Jan Vavroušek
   Výbor SVJ Kadečkové 774

 2. kristyna.cerna@gmail.com napsal:

  Dobrý den, když už probíhá akce tohoto typu, doporučovala bych nastavit i termín, do kdy je potřeba čísla čipů dodat 🙂

  • Michal Šlingr napsal:

   Dobrý den,

   myšleno samozřejmě v nejbližším možném termínu. Deaktivace nenahlášených čipů proběhne během měsíce října a všichni budou včas předem informováni. Termín výbor oficiálně nestanovil, neboť předpokládal rychlou spolupráci z řad členů našeho SVJ. Avšak je-li pro některé členy SVJ zapotřebí stanovit tento termín, tak tímto termínem je 30.9.2017. Děkuji, za výbor Michal Šlingr

Napsat komentář