Stavební audit nemovitosti – ZMĚNA

Dobrý den,
vzhledem k předpovědi počasí na dnešní den se RUŠÍ dnešní stavební audit a měření termokamerou. Náhradní termín je naplánován na 24. 1. 2019. Termín bude opět potvrzen předem.
Děkujeme za pochopení
Výbor SVJ Kadečkové 774
V průběhu ledna bude zahájen stavební audit nemovitosti. A to jak společných prostor, tak i několika bytových jednotek. V těchto jednotkách proběhne i měření termokamerou. Kontrola a měření proběhne ve 14 bytech, tudíž 2 byty na každý vchod, zbývající dva budou doplněny z případných zájemců.
 
Prosíme všechny majitele, kteří mají o kontrolu a měření zájem a umožní přístup do svých bytů, aby se nahlásili na e-mail výboru svjkadeckove774@gmail.com. Preferujeme byty v nejnižším a nejvyšším patře (u těchto bytů je předpoklad na vyšší výskyt problémů např. se zatékám ze střechy, případně nevhodnému umístění francouzských oken) a 2 na každý vchod. V případě, že takové nebudou, vybereme a doplníme z ostatních pater, případně vchodů. 
 
Vzhledem k počasí jsme dnes dostali termín na středu 16. 1. 2018 od 18:00 do cca 21:00. Předpoklad je, že prohlídka nezabere více jak 15-20 minut.
Pokud tedy máte zájem, přihlaste se e-mailem nejpozději do pondělí 14. 1. 2019 do 10:00. Na základě počtu přihlášených potvrdíme termín. Měření termokamerou je specifické, proto by bylo ideální využít tento navržený termín, který slibuje vhodné podmínky pro měření.
Kontrola společných prostor proběhne v jiné dny bez potřeby účasti majitelů.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Výbor SVJ

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář