Doobjednávané klíče budou k dispozici nejpozději před shromážděním. Pokud si je majitelé, kteří si je objednali nevyzvednou, budou dány k dispozici ostatním zájemcům. Z důvodu zdražení klíčů společností AVE, si připravte na klíč 37,- Kč.
Dále žádáme majitele (
byt 10, 14, 21, 53, 135, 138), kteří si stále nevyzvedli první klíč ke kontejnerů, aby tak učinili co nejdříve. Termín si mohou domluvit na e-mailu
svjkadeckove774@gmail.com. V případě, že tak neučiní, budou klíče zaslány na jejich náklady doporučenou poštou na adresu bydliště.
Výbor SVJ
Výdej klíčů doobjednaných navíc, bude probíhat ve středu 31. 10. 2018 v čase 19:30 – 20:00 ve vchodě D2 – 774/12. Z důvodu zdražení klíčů společností AVE, si připravte na klíč 37,- Kč. Prosíme, připravte si přesnou částku.
V případě, že někomu nebude termín vyhovovat, nechť se ozve na e-mail výboru.
Děkujeme
Výbor SVJ
Počet zobrazení: 11
Nejnovější komentáře