Hluk ze stavby E, F, G

Vyjádření na stížnosti ze dne 5. 7. a 9. 7. 2017:

…dovolte mi jménem vedení společnosti CENTRAL GROUP reagovat na Vaši stížnost týkající se opakovaného hluku v brzkých ranních hodinách v lokalitě Letňanské zahrady.

V první řadě mi dovolte vyjádřit omluvu za nepříjemnosti způsobené porušením začátku pracovní doby během svátků a víkendu. Ihned po obdržení stížnosti jsme opět kontaktovali hlavního zástupce investora, který nám sdělil, že na dodavateli stavby byly uplatněny sankce za předčasné zahájení stavebních prací a byl důrazně upozorněn na dodržování pracovní doby na stavbě.

Věříme, že vzhledem k výše zmíněným skutečnostem se tyto problémy již nadále nebudou opakovat.


První stížnost:

 

…dovolte mi jménem vedení společnosti CENTRAL GROUP reagovat na Vaši stížnost týkající se hluku v brzkých ranních hodinách v lokalitě Letňanské zahrady.

Od hlavního zástupce investora stavby jsem obdržela následující informace týkající se časového harmonogramu stavebních prací:

Prvně prosím přijměte naši omluvu za nepříjemnosti spojené s hlukem na probíhající stavbě, ale pro dodržení termínů dokončení stavby je nutné plně využívat povolenou pracovní dobu, což znamená, že začátek prací ve všední dny a v sobotu je plánován vždy od 7 hod ráno, v neděli je začátek prací plánován na 8 hod ranní.

Zároveň bychom chtěli všechny stávající obyvatele poprosit o trpělivost a shovívavost při probíhajících hlučnějších pracích na hrubé stavbě, jejichž ukončení je plánováno na konec srpna tohoto roku (jedná se o výstavbu hrubých betonových konstrukcí a na ni navazující betonáž). Tyto práce není možné přeplánovat z důvodu dodržení předepsaných technologický postupů. U následných fází výstavby bude možné hlučnější práce přesunout na pozdější hodinu.

 

Mohlo by se vám líbit...

Počet komentářů: 3

 1. Jan Vavroušek napsal:

  Odpověď za výbor SVJ na vyjádření CG ze dne 12. 7. 2017:

  Dobrý den,

  děkuji za Vaše vyjádření a věřím, že se porušování pracovní doby již nebude opakovat.

  Jistě by bylo vhodné Vámi udělené sankce využít například na častější čištění a údržbu komunikací a okolí kolem stavby. Toto by obyvatelé předchozích etap projektu jistě ocenili a byla by to viditelná “omluva”.

 2. Lucie napsal:

  Dobry den, rada bych podotkla, ze slibeny cas neni dodrzovan, dnes je nedele a opet nas sbijecky budi uz po sedme hodine. Jaky je postup, kdyz CG nerespektuje ani to, co sam “slibil”?

Napsat komentář