Provozní informace

 1. Před průjezdem garážovými vraty vždy, prosím, vyčkejte, až přestane blikat výstražné oranžové světlo. Pokud přes fotobuňky projedete dříve, hrozí zablokování garážových vrat.
 2. Při výjezdu z garáží, prosím, vyčkejte na úplné dovření garážových vrat. Zdržení je to na cca 2 minuty (pokud je dodržen bod 1), ve kterých snížíte možnost, aby se do garáží dostala nežádoucí osoba.
 3. Pro parkování, prosím, využívejte pouze parkovací místa, na která máte „oprávnění“ – tedy dle Prohlášení vlastníka patří k Vaší jednotce, případně ta místa, která máte v pronájmu.
 4. Neparkujte, prosím, mimo vyznačená parkovací stání.
 5. V prostorách garáží je zákaz ukládání věcí (obutí na vozidla, krabice, kanystry apod…). Rovněž je nepřípustné v garážích provádět jakékoliv opravy, mytí vozidel apod.
 6. V garážích nenechávejte zbytečně nastartovaná vozidla (hrozí spuštění poplachu zvýšené koncentrace CO v garážích).
 7. Ve společných prostorách je zakázáno ukládání věcí (nábytek, odpad, krabice apod…).
 8. Je zakázána manipulace s příslušenstvím všech dveří (dovírače, pojistka vyřazení zámku). Na toto upozornit i objednané řemeslníky apod.

Mohlo by se vám líbit...

Počet komentářů: 6

 1. kovarp napsal:

  Dobrý den. Toto není první garážové místo které vlastním a nikdy jsem se s podobným pravidlem nesetkal. Přesně jak píše slečna(paní) Černá, tak by dřívější projetí mělo spuštění vrat uspíšit a né zablokovat. Čekání na úplné dovření z pohledu bezpečnosti rozumím.

 2. Kristýna Černá napsal:

  Zatím auto nemám, takže se mě výše uvedené úplně netýká (aspoň co se týče průjezdu garážovými vraty), ale zajímalo by mě, jak je možné, že se vrata zasekávají? V novostavbách “Pavla Beneše” průjezd garážovými vraty před jejich úplným vytažením nezablokuje vrata, ale naopak spustí dřívější spuštění dolů… To jsou naše vrata tak rozdílná?
  Děkuji za informaci.

Napsat komentář